Sündisin 1969. aastal Tõrvas. Lõpetasin ülikooli majandusinseneri diplomiga. Üle tosina aasta töötasin finantsalal ning seejärel Buenos Aireseses kultuurivaldkonnas. Selles ajast alates on minu kaaslaseks argentiina tango, mida võimalusel hobikorras tantsin ja tango dj-na mängin. Kaheksa aastat korraldasin erakultuurimaja tööd Saksamaal. Veedaliku maailmakäsitlusega puutusin esmakordselt kokku 1991. aastal, kuid ei osanud tollaste teadmiste baasil taibata selle sügavamat olemust ega hoomata tervikut. Nüüdseks on enam kui kahekümne aasta vältel teooriale lisandunud aastatepikkune praktika. Täna olen täielikult pühendunud veedaliku elustiili praktiseerimisele tavaelus ning nende igavikuliste teadmiste elukestvale õppimisele ja jagamisele. Eelnevad kogemused nii tööalaselt kui isiklikus elus on olnud juhatus algallikani, mille veatult toimivad saladused avanevad sünkroonis teadliku praktiseerimise ja uute teadmiste seedimise võimega. 

Toidukunst on mind inspireerinud alates lapseeast. Ajurveeda andis sisetundele kinnitust, et toit on midagi hoopis enamat kui lihtsalt kõhutäide ning ka selle taga on looduse matemaatika. Ajurveedalik toit ja elustiil on loomulik osa minu igapäevaelust. Ülimalt inspireeriv ja nauditav. 

Olen läbinud pikema ajurveeda toitumis- ja elustiili nõustaja prorgrammi. Kogemuste jagaja ja inspireerijana pean väga oluliseks ajurveeda sõsarteaduste – jooga (hing), tantra (meel), jyotish (veeda astroloogia) ja vastu (veeda arhitektuur) algpõhimõtete tundmist ja praktiseerimist. Täiendan oma teadmisi eelnimetatud teaduste vallas erinevate õpetajate juures pidevalt nii Saksamaal kui Indias. Need on osa lahutamatust tervikust ilma milleta jääb ajurveeda praktiseerimine ja edasiandmine pelgalt füüsilise keha tasandile.

Inspireerivat kuulamist ja lugemist:
7. mai 2017 Telegramm intervjuu 
7. veebruar 2016 Raadio 2 "Hallo Kosmos" saade
25. mai 2017 KUKU Raadio "Nädala Raamat" (Elu Maitsed.Praktiline Ajurveeda tutvustus)
juuli 2017 Oma Maitse "Elu on lill!"