Sündisin 1969. aastal Tõrvas. Ülikoolist on mul majandusinseneri diplom ja üle tosina aasta töötasin finantsalal. Sellele järgnes pikaajaline kutuuritöö Buenos Aireseses ning kaheksa aastat kestnud erakultuurimaja ülesehitus ja juhtimine Saksamaal. Veedaliku maailmakäsitlusega puutusin esmakordselt kokku juba 1991. aastal, kuid ei osanud tollaste teadmiste baasil hoomata terviku ulatust. Enam kui kakskümmend aastat olen uurinud erinevaid veedateaduse valdkondi ja rakendanud igapäevast praktikat, kus ajurveeda, jooga ja Vedanta on tänaseks omas õiges järjekorras. Olles pühendunud veedaliku elustiili praktiseerimisele tavaelus on selle loomulik osa algallikast pärinevate teadmiste elukestv õppimine, avastamine, jagamine. Veedateadust ei saa ammutada pelgalt raamatust, sest taipamised tulevad alati sünkroonis teadliku praktiseerimise ja informatsiooni seedimise võimega "päriselus" ja "päris olukordades". 

TOIDUKUNST on mind inspireerinud juba lapseeast. Läbi ajurveeda sain sisetundele kinnitust, et toit on midagi enamat kui pelgalt kõhutäide - tegemist on sõna otseses mõttes loodusjõuga. Ajurveeda põhimõtete kohaselt valmistatud toit on loomulik osa minu praktilisest igapäevaelust. Lihtne, inspireeriv, ülimalt nauditav!

Ajurveeda, jooga ja vedanta alased õpetused olen saanud erinevatelt õpetajatelt nii Euroopas kui Indias peamiselt individuaalõppe vormis, aga ka arvukate töötubade, retriitide käigus. Olen lõpetanud pikema ajurveeda toitumis- ja elustiili nõustaja prorgrammi 2014. aastal Saksamaal. Kogemuste jagaja ja inspireerijana pean väga oluliseks ajurveeda sõsarteaduste – jooga (hing), tantra (meel), jyotish (veeda astroloogia) ja vastu (veeda arhitektuur) algpõhimõtete tundmist, uurimist, praktiseerimist. Need on osa lahutamatust tervikust ilma milleta jääb ajurveeda praktiseerimine ja edasiandmine pelgalt füüsilise keha tasandile. 

Inspireerivat kuulamist ja lugemist:
7. mai 2017 Telegramm intervjuu 
7. veebruar 2016 Raadio 2 "Hallo Kosmos" saade
25. mai 2017 KUKU Raadio "Nädala Raamat" (Elu Maitsed.Praktiline Ajurveeda tutvustus)
juuli 2017 Oma Maitse "Elu on lill!"
detsember 2018 "Puuduta mind" saade