Sündisin 1969. aastal Tõrvas. Mul on ülikoolist majandusinseneri diplom ja olen töötanud kõvasti üle tosina aasta finantsalal. Kaks aastat elasin Buenos Aireseses kultuurivaldkonnas töötades ja õppides. Selles ajast alates on minu lahutamatuks kaaslaseks argentiina tango, mida võimalusel hobikorras tantsin ja tango dj-na mängin. Kaheksa aastat korraldasin erakultuurimaja tööd Saksamaal. Kõige eelneva kõrvalt olen pidevalt tegelenud erinevat liiki keha ja meele praktikatega. Veedaliku maailmakäsitlusega puutusin esmakordselt kokku 1991. aastal, kuid ei osanud tollaste teadmiste baasil taibata selle sügavamat olemust. Nüüdseks on enam kui kahekümne aasta vältel teooriale lisandunud praktika. Täna olen täielikult pühendunud veedaliku elustiili praktiseerimisele tavaelus ning nende igavikuliste teadmiste elukestvale õppimisele ja jagamisele. Eelnevad kogemused nii tööalaselt kui isiklikus elus on olnud juhatus algallikani, mille veatult toimivad saladused avanevad sünkroonis teadliku praktiseerimise ja uute teadmiste seedimise võimega. 

Ka toidukunst on mind inspireerinud läbi elu. Ajurveeda võtmes avanesid sellega seotud praktilised teadmised Saksamaal, kui osalesin arvukates töötubades erinevate õpetajate juures. Lisaks teooriale sain kinnitust, et toit on midagi hoopis enamat kui lihtsalt kõhutäide ning ka selle taga on looduse matemaatika. Ajurveedalik toit ja elustiil on osa minu igapäevaelust. 

Olen läbinud pikema ajurveeda toitumis- ja elustiili nõustaja prorgrammi. Kogemuste jagaja ja inspireerijana pean väga oluliseks ajurveeda sõsarteaduste – jooga (hing), tantra (meel), jyotish (veeda astroloogia) ja vastu (veeda arhitektuur) algpõhimõtete tundmist ja praktiseerimist. Täiendan jõudumööda oma teadmisi eelnimetatud teaduste vallas pidevalt. Need on osa lahutamatust valemist ilma milleta jääb ajurveeda praktiseerimine ja edasiandmine pelgalt füüsilise keha tasandile.

Inspireerivat kuulamist ja lugemist:
7. mai 2017 Telegramm intervjuu 
7. veebruar 2016 Raadio 2 "Hallo Kosmos" saade
25. mai 2017 KUKU Raadio "Nädala Raamat" (Elu Maitsed.Praktiline Ajurveeda tutvustus)
juuli 2017 Oma Maitse "Elu on lill!"