Sündisin 1969. aastal Tõrvas. Lõpetasin ülikooli majandusinseneri diplomiga. Üle tosina aasta toimetasin finantsalal, millele järgnes pikaajaline kutuuritöö Buenos Aireseses ning kaheksa aastat kestnud erakultuurimaja ülesehitus ja juhtimine Saksamaal. Veedaliku maailmakäsitlusega puutusin esmakordselt kokku juba 1991. aastal, kuid ei osanud tollaste teadmiste baasil hoomata tervikut. Enam kui kahekümne aasta vältel lisandus teooriale üha enam igapäevast praktikat ja tänaseks on ajurveeda, jooga ja Vedanta minu jaoks oma õiges järjekorras. Olen pühendunud veedaliku elustiili järgimisele tavaelus ning algallikast pärinevate teadmiste elukestvale avastamisele, õppimisele ja jagamisele. Eelnevad kogemused nii töös kui eraelus on andnud võimaluse kõige selle praktiseerimiseks "päriselus". Veedateadust ei saa õppida pelgalt raamatust, sest taipamised tulevad alati sünkroonis teadliku praktiseerimise ja informatsiooni seedimise võimega.

Ka toidukunst on mind inspireerinud juba lapseeast. Ajurveeda andis sisetundele kinnitust, et toit on midagi enamat kui pelgalt kõhutäide - tegemist on sõna otseses mõttes loodusjõududega. Ajurveedalik toit on loomulik osa minu igapäevaelust. Lihtne, inspireeriv, nauditav!

Olen läbinud arvukalt õpinguid ja töötubasid nii ajurveeda kui jooga alal mitmete erinevate õpetajate juures. 2014. aastal õpetasin pikema ajurveeda toitumis- ja elustiili nõustaja prorgrammi Saksamaal. Kogemuste jagaja ja inspireerijana pean väga oluliseks ajurveeda sõsarteaduste – jooga (hing), tantra (meel), jyotish (veeda astroloogia) ja vastu (veeda arhitektuur) algpõhimõtete tundmist ja praktiseerimist. Täiendan oma teadmisi eelnimetatud teaduste vallas pidevalt nii Euroopas kui Indias. Need on osa lahutamatust tervikust ilma milleta jääb ajurveeda praktiseerimine ja edasiandmine pelgalt füüsilise keha tasandile. 

Inspireerivat kuulamist ja lugemist:
7. mai 2017 Telegramm intervjuu 
7. veebruar 2016 Raadio 2 "Hallo Kosmos" saade
25. mai 2017 KUKU Raadio "Nädala Raamat" (Elu Maitsed.Praktiline Ajurveeda tutvustus)
juuli 2017 Oma Maitse "Elu on lill!"