Sündisin 1969. aastal Tõrvas. Lõpetasin ülikooli majandusinseneri diplomiga. Üle tosina aasta töötasin finantsalal, millele järgnes pikaajaline kutuuritöö Buenos Aireseses. Kaheksa aastat korraldasin erakultuurimaja tegevust Saksamaal. Veedaliku maailmakäsitlusega puutusin esmakordselt kokku 1991. aastal, kuid ei osanud tollaste teadmiste baasil hoomata tervikut. Enam kui kahekümne aasta vältel on teooriale lisandunud igapäevane praktika, kus ajurveeda, jooga ja Vedanta on õiges järjekorras. Olen pühendunud veedaliku elustiili järgimisele tavaelus ning nende igavikuliste teadmiste elukestvale õppimisele ja jagamisele. Eelnevad kogemused nii töös kui isiklikus elus on juhatanud algallikani, mille veatult toimivad saladused avanevad sünkroonis teadliku praktiseerimise ja uute teadmiste seedimise võimega. 

Toidukunst on mind inspireerinud juba lapseeast. Ajurveeda andis sisetundele kinnitust, et toit on midagi enamat kui kõhutäide - tegemist on sõna otseses mõttes loodusjõududega. Ajurveedalik toit ja elustiil on loomulik osa minu igapäevaelust. Lihtne, inspireeriv, nauditav!

Olen läbinud arvukalt õpinguid ja töötubasid nii ajurveeda kui jooga alal mitmete erinevate õpetajate juures. 2014. aastal õpetasin pikema ajurveeda toitumis- ja elustiili nõustaja prorgrammi. Kogemuste jagaja ja inspireerijana pean väga oluliseks ajurveeda sõsarteaduste – jooga (hing), tantra (meel), jyotish (veeda astroloogia) ja vastu (veeda arhitektuur) algpõhimõtete tundmist ja praktiseerimist. Täiendan oma teadmisi eelnimetatud teaduste vallas pidevalt nii Euroopas kui Indias. Need on osa lahutamatust tervikust ilma milleta jääb ajurveeda praktiseerimine ja edasiandmine pelgalt füüsilise keha tasandile. 

Inspireerivat kuulamist ja lugemist:
7. mai 2017 Telegramm intervjuu 
7. veebruar 2016 Raadio 2 "Hallo Kosmos" saade
25. mai 2017 KUKU Raadio "Nädala Raamat" (Elu Maitsed.Praktiline Ajurveeda tutvustus)
juuli 2017 Oma Maitse "Elu on lill!"