SEEMNED MULDA

Eelmisel nädalavahetusel tegin inventuuri oma seemnete laos. Muidugi mõista mõned tuli juurde hankida. Midagi, mida isiklikult igal kevadel südamest naudin. Selle kevadel on seemete külvamisel veelgi sügavam tähendus, kui tavaliselt.
Oled Sa kunagi köögivilju ISE kasvatanud? Kui veel mitte, siis proovi järele, kasvõi kõige väiksemal aknalaual või kusagil hoovinurgas.

Kas pole sõna otseses mõttes IME, kuidas ühest väikesest seemnest võib saada mahlane taim, mis hoiab meid ELUS? Kas pole siis söömine iseenesest ja sõna otseses mõttes üks igapäevaelu tähtsaimatest rituaalidest? Õige aja saabudes kingib taimest võrsunud vili meile oma elu. Selle tulemusena saab meie elu sama vilja süües jätkuda. Olgem TÄNULIKUD kõige eest, mida loodus meile oma suuremeelsuses kingib. Püüame hoiduda ise vägisi võtmast.

Proovi sel suvel kasvõi KÕIGE PISEM osa oma köögiviljadest ise kasvatada! Kui see kuidagi võimalik ei ole, siis TOETAME kõiki neid, kes seda meie jaoks teevad kooskõlas looduse seadustega.

Just tänasel päeval on meil kõigil suurepärane VÕIMALUS külavata uusi seemneid, milline võimalus, kas pole? Samuti hoolitseda erilise tähelepanuga juba kasvavate taimede eest aedades, aknalaudadel, hoovinurkades ja eelkõige meie endi meeltes ja südametes.

Andkem oma LASTELE hiiglama tore suvekogemus läbi rõõmuga seemnete külvamise ja kannatlikult kasava taime eest hoolitsemise.

Hoolitsegem südamest ja sügavalt oma emade isade ja vanaemade vanaisade eest, sest just meie oleme nende SEEMNED.

Minu südamest tulev INSPIRATSIOON just selleks nädalaks, mil loodus väga toetab seemnete külavamist:

- külva seemneid oma aia või aknalaua tarvis;
- hoolitse meelerahu võrsete eest peas ja südames.

Tänutundes ja armastusega kõigi teie ees, kelle seemneks on minul au olla ja kõigi nende ees, kes on andnud mulle võimaluse inspiratsiooniseemneid külavata.

Oleme terved ja hoiame ka looduse tervena!