Sündisin 1969. aastal Tõrvas. Ülikooli lõpetasin majandusinseneri diplomiga ja üle tosina aasta töötasin finantsjuhina. Järgnes pikem kutuuritöö Buenos Aireseses ning kaheksa aastat kestnud erakultuurimaja ülesehitus ja juhtimine Saksamaal. Veedaliku maailmakäsitlusega puutusin esmakordselt kokku juba 1991. aastal, kuid ei osanud tollaste teadmiste baasil hoomata terviku ulatust. Enam kui kakskümmend aastat olen põnevusega uurinud erinevaid veedateaduse valdkondi, sammhaaval igapäevaselt praktiseerinud. Ajurveeda, jooga ja Vedanta juures paelub mind kõige enam looduse loogika ja emotsioonidest vaba eluterve lähenemine tervikule. Veedalikku elustiili päriselus elades on selle loomulik osa pidev elu õppimine, uurimine, ka jagamine. Ühtki loodusteadust ei saa ammutada pelgalt raamatust, sest taipamised tulevad sünkroonis teadliku praktiseerimise ja informatsiooni seedimise võimega "päriselus" ja "päris olukordades". 

TOIDUKUNST on mind lummanud juba varasest lapseeast. Ajurveeda andis sisetundele kinnitust, et toit on midagi enamat kui pelgalt kõhutäide - minu jaoks sõna otseses mõttes loodusjõud. Ajurveeda põhimõtete kohaselt valminud toit on loomulik osa minu igapäevaelust. Lihtne, inspireeriv, ülimalt nauditav ja muidugi praktiline!

Ajurveeda, jooga ja Vedanta alased õpetused olen saanud erinevatelt õpetajatelt nii Euroopas kui Indias peamiselt individuaalõppe vormis, aga ka arvukate töötubade, retriitide käigus. Kogemuste jagaja ja inspireerijana pean oluliseks ajurveeda sõsarteaduste – jooga (hingeharidus), tantra (meeletreening), jyotish (veeda astroloogia) ja vastu (veeda arhitektuur) algpõhimõtete tundmist, uurimist, praktiseerimist. Need on osa lahutamatust tervikust ilma milleta jääb ajurveeda kogemine ja edasiandmine pelgalt füüsilise keha tasandile. 

Inspireerivat kuulamist ja lugemist:
7. mai 2017 Telegramm intervjuu 
7. veebruar 2017 Raadio 2 "Hallo Kosmos" saade
25. mai 2017 KUKU Raadio "Nädala Raamat" (Elu Maitsed.Praktiline Ajurveeda tutvustus)
juuli 2017 Oma Maitse "Elu on lill!"
detsember 2018 "Puuduta mind" saade
detsember 2019 "Marika Makarova intervjuu"