TRADITSIOONID TOIDAVAD JUURI! ISEGI KÕIGE VÄIKSEMAD!

Juba kolmandat aastat ootan Sind enne aasta lõppu endale külla, seekord pühapäeval, 22. detsembril ANNI ARRO STUUDIOS Toompuiestee 9a .

Väike hubane vaikuse paus keset suurt jõulusaginat. See on minupoolne SÜDAMEST TULEV TÄNUAVALDUS võimaluse eest ikka ja jälle inspireerida. Pakun Sulle tassikese mõnusat vürtsiglögi ja mõne suus sulava maiuse. Vajadusel jagan lahkesti ka väikeseid NÄPUNÄITEID kergema jõululaua tarvis. Sekka ka iseenda PRAKTILISI KOGEMUSI pisut pühendumist vajava, aga ülimalt nauditava veedaliku elustiili- ja kokakunsti vallast :)

Avatud on väike ajurveeda jõulupood, kust võid leida oma sõpradele ja lähedastele KEHA, MEELT ja HINGE rõõmustavaid KINGITUSI. Valikus on BIOVÜRTSID küpsetamiseks, keetmiseks ja igaks teiseks elujuhtumiks; jõuluaegsed ja jõulujärgsed TEESEGUD; REISIAPTEEGI klassika; põnevad RAAMATUD! 

Kui soovid kinkida AEGA, siis selleks sobib suurepäraselt KINKEKAART: personaalne nõustamine, temaatiline õhtuloeng, hommikune pranayama või õhtune unejooga tund, ajurveeda kokakunsti meistriklass või midagi täiesti individuaalset Sinu vajadustest lähtuvalt!

Üle kõige meeldivad mulle päriselu kohtumised!
Oled südamest oodatud!