TRADITSIOONID TOIDAVAD JUURI! 

Juba neljandat aastat ootan Sind igati nauditavaks traditsiooniks saanud aastalõpu kohtumisele.
Pühapäeval, 20. detsembril ANNI ARRO STUUDIOS Toompuiestee 9a. 
See on minupoolne SÜDAMEST TULEV TÄNUAVALDUS võimaluse eest ikka ja jälle inspireerida.

Pühade eelne hubases miljöös tehtud paus on omamoodi hingetoit tänavuses veidi teistmoodi jõulusaginas. Maitsemeelte tarvis pakun Sulle tassikese vürtsiglögi ja muidugi mõista ka mõne suus sulava maiuse. Vajadusel jagan lahkesti NÄPUNÄITEID kergema jõululaua tarvis ja iseenda PRAKTILISI KOGEMUSI pisut pühendumist vajava, aga ülimalt nauditava veedaliku elustiili- ja kokakunsti vallast :)

Avatud on väike jõulupood, kust võid leida iseendale, oma sõpradele ja lähedastele KEHA, MEELT ja HINGE rõõmustavaid KINGITUSI. Valikus on minu enda lemmikud BIOVÜRTSID küpsetamiseks, keetmiseks ja igaks teiseks elujuhtumiks; pühade eelsed ja pühade järgsed TEESEGUD; KEHAHOOLDUSE klassika; mõned RAAMATUD ja veel SIIDISED käsitsi valmistatud UNEPRILLID, mida osad teist on kaua oodanud!

Kui soovid kinkida AEGA, siis selleks on mul varuks väike limiteeritud kogus KINKEKAARTE: põhjalik nõustamine veedaliku elustiili praktiseerimiseks, pranayama, unejooga või naistele mõeldud jooga personaalne tund, ajurveeda kokakunsti individuaalne meistriklass. 

Nauditavad päriselu kohtumised! 

Kui tunned end haiglasena, siis palun jää siiski koju diivanile pikutama.