PÜHADE SOOVID

Millal Sina viimati saatsid oma uusaasta soovid käsitsi kirjutatud postkaardil? Millal Sa ise said just sellise, Sinule personaalselt mõeldud ning pliiatsi või sulepeaga kirja pandud uusaasta soovi, mis saabub täiesti tavalise postiga? Kas pole see tänapäeval midagi harukordset?
Inspireerin Sind taolisi vanamoodsad digitaalsete asemel rohkem teele saatma. Sinu soovid ja mõtted saavad seeläbi mõnevõrra teise sisu. Nende sees on rohkem päris Sind, sest Sa oled kasutanud masina asemel oma viit tunnetusvahendit! Saaja jaoks on päris postkaart või kiri tore üllatus ja võib-olla üsna harukordne kingitus. Kindlasti ei tea Sa kõigi oma facebook'i sõprade postiaadressi, aga oma kõige lähedasemate sõprade ja Sinu jaoks väga oluliste inimeste oma kindlasti!

"Lihtne on liiga lihtne, sellepärast inimene ei armasta teda", ütles juba meie armastatud Tammsaare. Enamasti on meie kõigi soovid elus suuresti ühesugused ja lihtsad - olla terved ja õnnelikud. Viimase jaoks ei ole kõigile ühist definitsiooni ja kumbagi neist ei müüda poes. Kõige lihtsam ja kallim pühade kink oma lähedasele, sõbrale või miks mitte ka iseendale on aeg. Olgu see siis päriselt koos olemine või südamest tulnud ja päris postkaardiga teele saadetud mõtted. Mõlemal juhul on neile tegevustele pühendatud tunnid ja minutid kvaliteetaeg ka Sinule endale.

Mina rõõmustan teiega silmast silma kohtumiste üle uuel aastal kas juba teada tuntud varahommikute, õhtuseminaride või kokapraktikate käigus. Samuti on mul varuks põnevad suuremad sündmused aastal 2019, millest saad lugeda Praktilise Ajurveeda JÕULUKUU uudiskirjast!

Tänan Sind südamest võimaluse eest inspireerida ja soovin kõigile helget äsja alanud uut Päikese aastat!

Kaja Keil